**** Hotel Design hotel Domus Balthasar ubytování Praha 1-Malá Strana

Hotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar Domus Balthasar Design Hotel je jedinečný malý design hotel, který se nachází na krásném místě na Královské cestě v Praze v srdci nejstarší a nejromantičtější části Prahy - Malá Strana.. Domus Balthasar Design Hotel obývá dům na středověkých základech s pestrou historii. Rekonstrukce se brala s maximálním ohledem na historický detail a duch místa.

Ubytování:
Hotel Domus Blathasar nabízí hostům ubytování v 8 stylově zařízených pokojích. Z toho jsou dva romantické dvoulůžkové pokoje v podkroví,  tři dvoulůžkové pokoj DeLuxe, dva pokoje typu Suite s kuchyňkou a třešničkou je Královský pokoj.

Ve vybavení všech pokojů je přímá telefonní linka se záznamníkem a vlastním číslem, druhý telefon se nachází u postele na nočním stolku, multifunkční psací stůl, elektronický sejf, minibar, zařízení na přípravu kávy/čaje, televize se satelitním příjmem, hi-fi mini systém s CD/DVD a rádiem.

Luxusní koupelny jsou vybaveny vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, župany a WC s vyhřívanou podlahou. Kuchyňka v pokoji Suite je navíc vybavena sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubu a základním nádobím. Podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací, ve všech ostatních pokojích je ventilátor.

Gastronomie:
Hotel Domus Balthasar díky své poloze nabízí hostům ve svém okolí, ty nejlepší restaurace a hospůdky v Praze. Hosté mají možnost zakusit kulinářské speciality z české, ale i mezinárodní kuchyně v novém kabátě.

Služby:
Na požádání hosté mohou rezervovat garáž v blízkém hotelu. Vzhledem k historickému původu barokní budovy není hotel vybaven výtahem. Personál však vždy ochotně pomůže se zavazadly. Hotel Domus Balthasar nabízí vysokorychlostní internetové připojení (ADSL), dále pak bezplatné wifi připojení ze všech pokojů.

Hosté mohou využít z několika doporučených jedinečných prohlídek města Prahy s průvodcem. Česká republika je známá pro svou krásnou přírodu a nádherné historické památky, prot hosté mají k dispozici trávit svůj čas s anglicky mluvícím řidičem v jeho komfortním voze, který je proveze po krásách a koutech České republiky.
Hotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1-Malá Strana  Design hotel Domus Balthasar - na pokojích je telefon